CM252016-R68KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R68KL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM252016-R68KL
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 140MA 1.25 OHM
Dataark: CM252016-R68KL.pdf
  • Besked
Specifikationer for CM252016-R68KL
Varenummer CM252016-R68KL Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 680NH 140MA 1.25 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6223 pcs Datablad CM252016-R68KL.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie CM252016
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -20°C ~ 100°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Polymer
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 25.2MHz
selvinduktion 680nH Højde - Siddende (Max) 0.063" (1.60mm)
Frekvens - Selvresonans 135MHz Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 1.25 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.25 Ohm Max Nuværende vurdering 140mA