CM322522-R82KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R82KL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CM322522-R82KL
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 820NH 245MA 610 MOHM
Dataark: CM322522-R82KL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CM322522-R82KL
Varenummer CM322522-R82KL Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 820NH 245MA 610 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1042898 pcs Datablad CM322522-R82KL.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie CM322522
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 25.2MHz
selvinduktion 820nH Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekvens - Selvresonans 125MHz Detaljeret beskrivelse 820nH Unshielded Wirewound Inductor 245mA 610 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 610 mOhm Max Nuværende vurdering 245mA