CS160808-R47K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS160808-R47K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS160808-R47K
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 150MA 700 MOHM
Dataark: CS160808-R47K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CS160808-R47K
Varenummer CS160808-R47K Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 470NH 150MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 627477 pcs Datablad CS160808-R47K.pdf
Type Multilayer Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 0603 (1608 Metric) Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Afskærmning Shielded Serie CS160808
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 0603 (1608 Metric)
Andre navne CS160808-R47KDKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.037" (0.95mm) Frekvens - Selvresonans 105MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Multilayer Inductor 150mA 700 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max
Nuværende vurdering 150mA Nuværende - Mætning -