CS321613-R15K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS321613-R15K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CS321613-R15K
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM
Dataark: CS321613-R15K.pdf
  • Besked
Specifikationer for CS321613-R15K
Varenummer CS321613-R15K Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 150NH 250MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5839 pcs Datablad CS321613-R15K.pdf
Type Multilayer Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1206 (3216 Metric) Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Afskærmning Shielded Serie CS321613
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1206 (3216 Metric)
Andre navne CS321613-R15KCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvens - Selvresonans 200MHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Shielded Multilayer Inductor 250mA 200 mOhm Max 1206 (3216 Metric) DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning -