MF-R185-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R185-AP-99 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MF-R185-AP-99
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Dataark: MF-R185-AP-99.pdf
  • Besked
Specifikationer for MF-R185-AP-99
Varenummer MF-R185-AP-99 Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4892 pcs Datablad MF-R185-AP-99.pdf
Spænding - Maks 30V Type Polymeric
Tid til tur 8.7s Tykkelse (Max) -
Størrelse / Dimension 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm) Serie Multifuse®, MF-R
Modstand - Post Trip (R1) (Max) 110 mOhms Modstand - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Vurderinger - Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Radial, Disc Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyafstand 0.201" (5.10mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.724" (18.40mm) Detaljeret beskrivelse Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Nuværende - tur (it) 3.7A Nuværende - Max 40A
Nuværende - Hold (Ih) (Max) 1.85A Godkendelser cURus, TUV
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MF-R185-0-99
MF-R185-0-99
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
På lager: 96648 pcs
Hent: MF-R185-0-99.pdf
RFQ
MF-R250
MF-R250
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
På lager: 188938 pcs
Hent: MF-R250.pdf
RFQ
Hent: MF-R250-0-99.pdf
MF-R185
MF-R185