MF-RX135-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX135-2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MF-RX135-2
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Dataark: MF-RX135-2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MF-RX135-2
Varenummer MF-RX135-2 Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 256012 pcs Datablad MF-RX135-2.pdf
Spænding - Maks 60V Type Polymeric
Tid til tur 9.6s Tykkelse (Max) -
Størrelse / Dimension 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm) Serie Multifuse®, MF-RX
Modstand - Post Trip (R1) (Max) 300 mOhms Modstand - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial, Disc Andre navne MF-RX135-2-ND
MF-RX135-2TR
MFRX1352
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand 0.201" (5.10mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.718" (18.26mm)
Detaljeret beskrivelse Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Nuværende - tur (it) 2.7A
Nuværende - Max 40A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 1.35A
Godkendelser cURus, TUV
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MF-RX135-2
MF-RX135-2
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL