PM20S-R015M
Produkt oversigt
Varenummer: PM20S-R015M
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM
Dataark: PM20S-R015M.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PM20S-R015M
Varenummer PM20S-R015M Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5098 pcs Datablad PM20S-R015M.pdf
Type Molded Tolerance ±20%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Shielded Serie PM20S
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne PM20SR015M Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 15nH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 15nH Shielded Molded Inductor 720mA 120 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max
Nuværende vurdering 720mA Nuværende - Mætning -