SDR2207-R78ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR2207-R78ML Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SDR2207-R78ML
Producent / Mærke: Bourns, Inc.
Produkt beskrivelse FIXED IND 780NH 15A 2.6 MOHM SMD
Dataark: SDR2207-R78ML.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for SDR2207-R78ML
Varenummer SDR2207-R78ML Fabrikant Bourns, Inc.
Beskrivelse FIXED IND 780NH 15A 2.6 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 142636 pcs Datablad SDR2207-R78ML.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.866" L x 0.591" W (22.00mm x 15.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie SDR2207
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 780nH Højde - Siddende (Max) 0.307" (7.80mm)
Frekvens - Selvresonans 104MHz Detaljeret beskrivelse 780nH Unshielded Wirewound Inductor 15A 2.6 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.6 mOhm Max Nuværende vurdering 15A
Nuværende - Mætning 30A