BK/C520-2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BK/C520-2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
Dataark: BK/C520-2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BK/C520-2-R
Varenummer BK/C520-2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 98016 pcs Datablad BK/C520-2-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
Serie C520 Responstid Fast
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 2AG, 5mm x 15mm
Andre navne 283-3329
BK-C520-2-R
BK/C520-2-R-ND
BK/C5202R
Driftstemperatur -
Monteringstype Holder Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smeltning I²t 1.9 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Cartridge, Glass DC Kold modstand 0.064 Ohms
Nuværende vurdering 2A Farve -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 100A Godkendelser CSA, UL