BK/HTB-64I-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/HTB-64I-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BK/HTB-64I-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Dataark: BK/HTB-64I-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BK/HTB-64I-R
Varenummer BK/HTB-64I-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20080 pcs Datablad BK/HTB-64I-R.pdf
Spænding 250V Afslutningsstil Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Serie HTB Andre navne 283-3375
BK-HTB-64I-R
BK/HTB-64I-R-ND
BK/HTB64IR
Orientering - Antal kredsløb 1
Monteringstype Panel Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Fuseholder Type Holder
Sikringstype Cartridge Sikringsstørrelse 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Til brug med / relaterede produkter 3AG Detaljeret beskrivelse Fuse Holder 20A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount
Nuværende vurdering 20A Kontaktmateriale -