BK8/ABC-18-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK8/ABC-18-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BK8/ABC-18-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
Dataark: BK8/ABC-18-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for BK8/ABC-18-R
Varenummer BK8/ABC-18-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5710 pcs Datablad BK8/ABC-18-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Serie ABC Responstid Fast
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Andre navne BK8-ABC-18-R Driftstemperatur -
Monteringstype Holder Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smeltning I²t 400 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Cartridge, Ceramic DC Kold modstand 0.00465 Ohms
Nuværende vurdering 18A Farve -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 400A Godkendelser CSA, UL
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BK-S505SC-1.25-R
BK-S505SC-1.25-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
På lager: 34695 pcs
Hent:
RFQ
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD