CPL2-2-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPL2-2-50TR-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
Dataark: CPL2-2-50TR-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPL2-2-50TR-R
Varenummer CPL2-2-50TR-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33852 pcs Datablad CPL2-2-50TR-R.pdf
Type - Tolerance ±20%
Størrelse / Dimension 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Afskærmning Unshielded
Serie CPL Vurderinger -
Q @ Freq - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 283-5197-2
CPL2-2-50TR-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 1MHz
selvinduktion 50nH Højde - Siddende (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 0.28 mOhm Nuværende vurdering 80A