CPLE-2-50TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPLE-2-50TR-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
Dataark: CPLE-2-50TR-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPLE-2-50TR-R
Varenummer CPLE-2-50TR-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 75004 pcs Datablad CPLE-2-50TR-R.pdf
Type - Tolerance ±20%
Størrelse / Dimension 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Afskærmning Unshielded
Serie CPL Vurderinger -
Q @ Freq - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1MHz selvinduktion 50nH
Højde - Siddende (Max) 0.189" (4.80mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 50nH Unshielded Inductor 40A 0.6 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 0.6 mOhm Max
Nuværende vurdering 40A Nuværende - Mætning -