CTX110611-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTX110611-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD
Dataark: CTX110611-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX110611-R
Varenummer CTX110611-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4055 pcs Datablad CTX110611-R.pdf
Vægt - Størrelse / Dimension 0.650" L x 0.827" W (16.50mm x 21.00mm)
Serie - Andre navne CTX110611
CTX110611-ND
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant selvinduktion 20µH
Højde - Siddende (Max) 0.272" (6.90mm) Til brug med / relaterede produkter CCFL Power Supplies