CTX150-7-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTX150-7-52LP-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 12.8A 20.4 MOHM
Dataark: CTX150-7-52LP-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
16 pcs
  • Besked
Specifikationer for CTX150-7-52LP-R
Varenummer CTX150-7-52LP-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 150UH 12.8A 20.4 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7092 pcs Datablad CTX150-7-52LP-R.pdf
Type Toroidal Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.146" Dia (54.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie CTX
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 150µH Højde - Siddende (Max) 1.000" (25.40mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 150µH Unshielded Toroidal Inductor 12.8A 20.4 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 20.4 mOhm Max Nuværende vurdering 12.8A
Nuværende - Mætning 10.5A