CTX20-7-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTX20-7-52LP-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 20UH 11.4A 11 MOHM TH
Dataark: CTX20-7-52LP-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
36 pcs
  • Besked
Specifikationer for CTX20-7-52LP-R
Varenummer CTX20-7-52LP-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 20UH 11.4A 11 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15516 pcs Datablad CTX20-7-52LP-R.pdf
Type Toroidal Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.276" Dia (32.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie CTX
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 20µH Højde - Siddende (Max) 0.780" (19.80mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 20µH Unshielded Toroidal Inductor 11.4A 11 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 11 mOhm Max Nuværende vurdering 11.4A
Nuværende - Mætning 14.5A