CTX32T-680-R
Produkt oversigt
Varenummer: CTX32T-680-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 68UH 50MA 9 OHM SMD
Dataark: CTX32T-680-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTX32T-680-R
Varenummer CTX32T-680-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 68UH 50MA 9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5630 pcs Datablad CTX32T-680-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne CTX32T-680
CTX32T-680-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ceramic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.52MHz selvinduktion 68µH
Højde - Siddende (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 68µH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 9 Ohm Max
Nuværende vurdering 50mA Nuværende - Mætning -