DR124-120-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR124-120-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR124-120-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 4.1A 38 MOHM SMD
Dataark: DR124-120-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR124-120-R
Varenummer DR124-120-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 12UH 4.1A 38 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55504 pcs Datablad DR124-120-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR124
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1432-6 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Wirewound Inductor 4.1A 38 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 38 mOhm Max
Nuværende vurdering 4.1A Nuværende - Mætning 4.96A