DR127-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-102-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR127-102-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1MH 610MA 1.66 OHM SMD
Dataark: DR127-102-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR127-102-R
Varenummer DR127-102-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1MH 610MA 1.66 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79648 pcs Datablad DR127-102-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DR
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1217-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 1mH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1mH Shielded Wirewound Inductor 610mA 1.66 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.66 Ohm
Nuværende vurdering 610mA Nuværende - Mætning 1.14A