DRA125-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-331-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA125-331-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 998MA 543 MOHM
Dataark: DRA125-331-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA125-331-R
Varenummer DRA125-331-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 330UH 998MA 543 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 78440 pcs Datablad DRA125-331-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Andre navne 283-3575-2
DRA125-331-R-ND
DRA125331R
Driftstemperatur -40°C ~ 165°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.236" (6.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Wirewound Inductor 998mA 543 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 543 mOhm
Nuværende vurdering 998mA Nuværende - Mætning 1.194A