DRA127-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA127-331-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA127-331-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 1.011A 612 MOHM
Dataark: DRA127-331-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA127-331-R
Varenummer DRA127-331-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 330UH 1.011A 612 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52343 pcs Datablad DRA127-331-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DRA
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-3594-2
DRA127-331-R-ND
DRA127331R
Driftstemperatur -40°C ~ 165°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.011A 612 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 612 mOhm
Nuværende vurdering 1.011A Nuværende - Mætning 1.93A