DRA73-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-221-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA73-221-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 479MA 1.23 OHM
Dataark: DRA73-221-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA73-221-R
Varenummer DRA73-221-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 220UH 479MA 1.23 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30449 pcs Datablad DRA73-221-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Afskærmning Shielded Serie DRA
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-3610-6 Driftstemperatur -40°C ~ 165°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.140" (3.55mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Wirewound Inductor 479mA 1.23 Ohm Nonstandard DC-modstand (DCR) 1.23 Ohm
Nuværende vurdering 479mA Nuværende - Mætning 510mA