DRQ127-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ127-151-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRQ127-151-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 144.9UH SMD
Dataark: DRQ127-151-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRQ127-151-R
Varenummer DRQ127-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse INDUCT ARRAY 2 COIL 144.9UH SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61444 pcs Datablad DRQ127-151-R.pdf
Tolerance ±20% Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Shielded Serie DRQ
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Nonstandard Andre navne 513-1315-2
DRQ127-151
DRQ127-151-ND
DRQ127-151-R-ND
DRQ127-151R
DRQ127151R
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal coils 2
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktans - Tilsluttet i serie 579.6µH
Induktans - Tilsluttet parallelt 144.9µH Højde 0.315" (8.00mm)
Detaljeret beskrivelse Shielded 2 Coil Inductor Array 579.6µH Inductance - Connected in Series 144.9µH Inductance - Connected in Parallel 247 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.59A Nonstandard DC-resistens (DCR) - Serie 989 mOhm
DC-modstand (DCR) - Parallel 247 mOhm Nuværende Saturation - Series 1.51A
Nuværende Saturation - Parallel 3.01A Nuværende vurdering - Serie 796mA
Nuværende vurdering - Parallel 1.59A