FP1007R3-R22-I
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FP1007R3-R22-I
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse IND FLAT PAC 150NH 72A 2 PADS SM
Dataark: FP1007R3-R22-I.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for FP1007R3-R22-I
Varenummer FP1007R3-R22-I Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse IND FLAT PAC 150NH 72A 2 PADS SM Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 61851 pcs Datablad FP1007R3-R22-I.pdf
Type - Tolerance -
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension -
Afskærmning - Serie -
Vurderinger - Q @ Freq -
Pakke / tilfælde - Driftstemperatur -
Monteringstype - Materiale - Core -
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 215nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 215nH Inductor