FP1008-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008-150-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FP1008-150-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 63A 0.17 MOHM
Dataark: FP1008-150-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
  • Besked
Specifikationer for FP1008-150-R
Varenummer FP1008-150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 150NH 63A 0.17 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79933 pcs Datablad FP1008-150-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie FP1008
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 150nH Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 150nH Unshielded Wirewound Inductor 63A 0.17 mOhm Nonstandard
DC-modstand (DCR) 0.17 mOhm Nuværende vurdering 63A