FPT1006-340-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FPT1006-340-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD
Dataark: FPT1006-340-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • Besked
Specifikationer for FPT1006-340-R
Varenummer FPT1006-340-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 66198 pcs Datablad FPT1006-340-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.380" L x 0.335" W (9.65mm x 8.50mm)
Afskærmning Shielded Serie FPT1006
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4579-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 340nH
Højde - Siddende (Max) 0.252" (6.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 340nH Shielded Wirewound Inductor 19A 1 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 1 mOhm Max
Nuværende vurdering 19A Nuværende - Mætning 40.5A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FPT03SCM200
FPT03SCM200
producenter: Carlo Gavazzi
Beskrivelse: FIBRE PL STD 1MM TB 200CM
På lager: 613 pcs
Hent: FPT03SCM200.pdf
RFQ
FPT1006-580-R
FPT1006-580-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD