FRN-R-15/100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRN-R-15/100
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE CRTRDGE 15MA 250VAC/125VDC
Dataark: FRN-R-15/100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for FRN-R-15/100
Varenummer FRN-R-15/100 Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE CRTRDGE 15MA 250VAC/125VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4371 pcs Datablad FRN-R-15/100.pdf
Spændingsvurdering - DC 125V Spændingsværdi - AC 250V
Størrelse / Dimension 0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm) Serie Fusetron™ FRN-R
Responstid Slow Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Cartridge, Non-Standard Andre navne FRN-R-15-100
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Cartridge Funktioner -
Nuværende vurdering 15mA klasse RK5
Brydekapacitet @ Nominel spænding 200kA AC, 20kA DC Godkendelser CE, CSA, UL
Applikationer Electrical, Industrial
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FRN-R-10ID
FRN-R-10ID
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC
På lager: 4730 pcs
Hent: FRN-R-10ID.pdf
RFQ
FRN-R-17-1/2ID
FRN-R-17-1/2ID
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 17.5A 250VAC/125VDC
På lager: 7482 pcs
Hent: FRN-R-17-1/2ID.pdf
RFQ
FRN-R-12
FRN-R-12
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC/125VDC