FRS-R-20ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRS-R-20ID
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Dataark: FRS-R-20ID.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for FRS-R-20ID
Varenummer FRS-R-20ID Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4181 pcs Datablad FRS-R-20ID.pdf
Spændingsvurdering - DC 300V Spændingsværdi - AC 600V
Størrelse / Dimension 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm) Serie Fusetron™ FRS-R
Responstid Slow Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Cartridge, Non-Standard Driftstemperatur -
Monteringstype Holder Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Sikringstype Cartridge
Funktioner Indicating Nuværende vurdering 20A
klasse RK5 Brydekapacitet @ Nominel spænding 200kA AC, 20kA DC
Godkendelser CE, CSA, UL Applikationer Electrical, Industrial
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FRS-R-3-1/2
FRS-R-3-1/2
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
På lager: 3106 pcs
Hent: FRS-R-3-1/2.pdf
RFQ
FRS-R-25
FRS-R-25
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
På lager: 3625 pcs
Hent: FRS-R-25.pdf
RFQ
FRS-R-225
FRS-R-225
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/300VDC
På lager: 253 pcs
Hent: FRS-R-225.pdf
FRS-R-2-1/4
FRS-R-2-1/4
Hent: FRS-R-2-1/4.pdf
FRS-R-3
FRS-R-3
Beskrivelse: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/300VDC