HC2-6R0TR-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2-6R0TR-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HC2-6R0TR-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD
Dataark: HC2-6R0TR-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
110 pcs
  • Besked
Specifikationer for HC2-6R0TR-R
Varenummer HC2-6R0TR-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25276 pcs Datablad HC2-6R0TR-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.756" L x 0.748" W (19.20mm x 19.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie HC2
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne HC2-6R0TR
HC2-6R0TR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 300kHz selvinduktion 6µH
Højde - Siddende (Max) 0.500" (12.70mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 6µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 4.6 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 4.6 mOhm Max
Nuværende vurdering 17A Nuværende - Mætning 16.5A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HC2-H-AC100V
HC2-H-AC100V
producenter: Panasonic
Beskrivelse: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
På lager: 10134 pcs
Hent: HC2-H-AC100V.pdf
RFQ
HC2-6-A+G
HC2-6-A+G
producenter: Ault / SL Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 2V