HCF1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCF1305-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 16.3A 3.1 MOHM
Dataark: HCF1305-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCF1305-2R2-R
Varenummer HCF1305-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 16.3A 3.1 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46196 pcs Datablad HCF1305-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie HCF1305
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1513-2
HCF1305-2R2-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 16.3A 3.1 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.1 mOhm Max
Nuværende vurdering 16.3A Nuværende - Mætning 15A