HCM0703-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0703-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCM0703-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Dataark: HCM0703-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1500 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCM0703-2R2-R
Varenummer HCM0703-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 99937 pcs Datablad HCM0703-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie HCM0703
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1703-2
HCM07032R2R
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 20 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 14A