HCM1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1305-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCM1305-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
Dataark: HCM1305-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCM1305-2R2-R
Varenummer HCM1305-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40187 pcs Datablad HCM1305-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Afskærmning Shielded Serie HCM1305
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 513-1711-2
HCM13052R2R
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 20A 5.29 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 5.29 mOhm Max
Nuværende vurdering 20A Nuværende - Mætning 32A