HCM1707-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCM1707-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 14A 10 MOHM SMD
Dataark: HCM1707-100-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCM1707-100-R
Varenummer HCM1707-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 14A 10 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26644 pcs Datablad HCM1707-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Afskærmning Shielded Serie HCM1707
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Iron Powder
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 10µH Højde - Siddende (Max) 0.276" (7.00mm)
Frekvens - Selvresonans - Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Wirewound Inductor 14A 10 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 10 mOhm Max Nuværende vurdering 14A
Nuværende - Mætning 18A