HCMA0503-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0503-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCMA0503-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
Dataark: HCMA0503-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCMA0503-2R2-R
Varenummer HCMA0503-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 210266 pcs Datablad HCMA0503-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
Afskærmning Shielded Serie HCMA0503
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4523-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 6.8A 25 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.8A Nuværende - Mætning 6.5A