HCMA0703-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA0703-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCMA0703-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Dataark: HCMA0703-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCMA0703-2R2-R
Varenummer HCMA0703-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 76629 pcs Datablad HCMA0703-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
Afskærmning Shielded Serie HCMA0703
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4534-1 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 20 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 20 mOhm Max
Nuværende vurdering 8A Nuværende - Mætning 14A