HCMA1305-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1305-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCMA1305-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
Dataark: HCMA1305-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCMA1305-2R2-R
Varenummer HCMA1305-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42202 pcs Datablad HCMA1305-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
Afskærmning Shielded Serie HCMA1305
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4551-6 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 20A 5.29 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 5.29 mOhm Max
Nuværende vurdering 20A Nuværende - Mætning 32A