HCMA1307-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCMA1307-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse IND HC MOLDED 2.20UH,36A 2 PADS
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
400 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCMA1307-2R2-R
Varenummer HCMA1307-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse IND HC MOLDED 2.20UH,36A 2 PADS Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 39890 pcs Datablad
Type - Tolerance -
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension -
Afskærmning - Serie -
Vurderinger - Q @ Freq -
Pakke / tilfælde - Driftstemperatur -
Monteringstype - Materiale - Core -
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 2.2µH Inductor