HCMA1707-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1707-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HCMA1707-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 37A 2.5 MOHM SMD
Dataark: HCMA1707-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for HCMA1707-2R2-R
Varenummer HCMA1707-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 37A 2.5 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42950 pcs Datablad HCMA1707-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Afskærmning Shielded Serie HCMA1707
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4570-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Powder Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.276" (7.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 37A 2.5 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 2.5 mOhm Max
Nuværende vurdering 37A Nuværende - Mætning 34A