MLVA02V05C033-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA02V05C033-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MLVA02V05C033-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse VARISTOR 11V 0201
Dataark: MLVA02V05C033-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
15000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MLVA02V05C033-R
Varenummer MLVA02V05C033-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse VARISTOR 11V 0201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1179001 pcs Datablad MLVA02V05C033-R.pdf
Varistor Spænding (Typ) 11V Varistor Spænding (Min) 8V
Varistor Spænding (Max) 14V Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 0201 (0603 Metric)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimal DC Volt 5.5V Maks. Vekselstrøm 4V
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Energi -
Detaljeret beskrivelse 11V Varistor 1 Circuit Surface Mount 0201 (0603 Metric) Kapacitans @ Frekvens 33pF @ 1MHz