MPI4015V2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4015V2-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPI4015V2-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 4A 75 MOHM SMD
Dataark: 1.MPI4015V2-2R2-R.pdf2.MPI4015V2-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPI4015V2-2R2-R
Varenummer MPI4015V2-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 4A 75 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 126806 pcs Datablad 1.MPI4015V2-2R2-R.pdf2.MPI4015V2-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
Afskærmning Shielded Serie MPI40-V2
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard, 2 Lead
Andre navne 283-4709-2
MPI4015V2-2R2-R-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Composite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.059" (1.50mm) Frekvens - Selvresonans 42MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 78 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC-modstand (DCR) 78 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.9A Nuværende - Mætning 4.5A