MPI4040R4-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R4-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPI4040R4-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD
Dataark: MPI4040R4-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPI4040R4-2R2-R
Varenummer MPI4040R4-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5590 pcs Datablad MPI4040R4-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Afskærmning Shielded Serie MPI4040
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1816 (4540 Metric)
Andre navne 283-4116-2
MPI4040R42R2R
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Composite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.9A 35 mOhm 1816 (4540 Metric) DC-modstand (DCR) 35 mOhm
Nuværende vurdering 3.9A Nuværende - Mætning 5.7A