MPI5451R3-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI5451R3-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPI5451R3-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 4.1A 24 MOHM SMD
Dataark: MPI5451R3-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPI5451R3-2R2-R
Varenummer MPI5451R3-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 4.1A 24 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4859 pcs Datablad MPI5451R3-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Afskærmning Shielded Serie MPI5451
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4657-2
MPI5451R3-2R2-R-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Composite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4.1A 24 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 24 mOhm
Nuværende vurdering 4.1A Nuværende - Mætning 5A