MPIA4012V2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4012V2-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPIA4012V2-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 2.9A 90 MOHM SMD
Dataark: MPIA4012V2-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPIA4012V2-2R2-R
Varenummer MPIA4012V2-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 2.9A 90 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 148932 pcs Datablad MPIA4012V2-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Afskærmning Shielded Serie MPIA40-V2
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Metal Composite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 100kHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.047" (1.20mm)
Frekvens - Selvresonans 35MHz Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 90 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC-modstand (DCR) 90 mOhm Max Nuværende vurdering 2.9A
Nuværende - Mætning 4.2A