MPIA4020V2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4020V2-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPIA4020V2-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3.8A 48 MOHM SMD
Dataark: MPIA4020V2-2R2-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPIA4020V2-2R2-R
Varenummer MPIA4020V2-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3.8A 48 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57261 pcs Datablad MPIA4020V2-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Afskærmning Shielded Serie MPIA40-V2
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 283-4729-1 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Composite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvens - Selvresonans 33MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 48 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 48 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.8A Nuværende - Mætning 5.5A