MPIA4040R4-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4040R4-2R2-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPIA4040R4-2R2-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD
Dataark: MPIA4040R4-2R2-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPIA4040R4-2R2-R
Varenummer MPIA4040R4-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4020 pcs Datablad MPIA4040R4-2R2-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Afskærmning Shielded Serie MPIA4040
Vurderinger AEC-Q200 Q @ Freq -
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 283-4511-6 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Metal Composite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.9A 35 mOhm Nonstandard DC-modstand (DCR) 35 mOhm
Nuværende vurdering 3.9A Nuværende - Mætning 5.7A