RL0607-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL0607-100-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 1.82A 58 MOHM TH
Dataark: RL0607-100-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for RL0607-100-R
Varenummer RL0607-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 10UH 1.82A 58 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4250 pcs Datablad RL0607-100-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.224" Dia (5.70mm)
Afskærmning Unshielded Serie RL0607
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Radial
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 10kHz
selvinduktion 10µH Højde - Siddende (Max) 0.287" (7.30mm)
Frekvens - Selvresonans 21MHz Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.82A 58 mOhm Max Radial
DC-modstand (DCR) 58 mOhm Max Nuværende vurdering 1.82A
Nuværende - Mætning 1.51A