RL1011-152-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RL1011-152-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.5MH 324MA 3 OHM TH
Dataark: RL1011-152-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
800 pcs
  • Besked
Specifikationer for RL1011-152-R
Varenummer RL1011-152-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FIXED IND 1.5MH 324MA 3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 187128 pcs Datablad RL1011-152-R.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.374" Dia (9.50mm)
Afskærmning Unshielded Serie RL1011
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Radial
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 10kHz
selvinduktion 1.5mH Højde - Siddende (Max) 0.413" (10.50mm)
Frekvens - Selvresonans 1MHz Detaljeret beskrivelse 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 324mA 3 Ohm Max Radial
DC-modstand (DCR) 3 Ohm Max Nuværende vurdering 324mA
Nuværende - Mætning 390mA