S500-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S500-800-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse S500 800MA BUSS FUSE
Dataark: S500-800-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for S500-800-R
Varenummer S500-800-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse S500 800MA BUSS FUSE Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 23474 pcs Datablad S500-800-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S500 Responstid Fast
Emballage - Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Smeltning I²t 0.67 Sikringstype Cartridge, Glass
DC Kold modstand 0.14 Ohms Nuværende vurdering 800mA
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 35A
Godkendelser BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Relaterede produkter
S501-1-R
S501-1-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: S501 1A BUSS FUSE