S506-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-200-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S506-200-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Dataark: S506-200-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for S506-200-R
Varenummer S506-200-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15293 pcs Datablad S506-200-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S506 Responstid Slow
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Driftstemperatur - Monteringstype Holder
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Smeltning I²t 0.114
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Sikringstype Cartridge, Glass
DC Kold modstand 1 Ohms Nuværende vurdering 200mA
Farve - Brydekapacitet @ Nominel spænding 35A
Godkendelser BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
S506-32-R
S506-32-R
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
På lager: 10912 pcs
Hent: S506-32-R.pdf
RFQ
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
På lager: 14829 pcs
Hent: S506-315-R.pdf
RFQ
Beskrivelse: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM