S506-800-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-800-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S506-800-R
Producent / Mærke: Bussmann (Eaton)
Produkt beskrivelse FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Dataark: S506-800-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for S506-800-R
Varenummer S506-800-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beskrivelse FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21478 pcs Datablad S506-800-R.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Serie S506 Responstid Slow
Emballage Bulk Pakke / tilfælde 5mm x 20mm
Andre navne S506-800R
S506800R
Driftstemperatur -
Monteringstype Holder Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Smeltning I²t 2.78 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Sikringstype Cartridge, Glass DC Kold modstand 0.129 Ohms
Nuværende vurdering 800mA Farve -
Brydekapacitet @ Nominel spænding 35A Godkendelser BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE